Podnikateľský bonus

# Novinky predajcu

Využite prvotriedne výhody pri kúpe nového firemného auta a pochváľte sa výstavným vozovým parkom. Pre podnikajúce fyzické a právnické osoby (subjekty, ktoré majú pridelené IČO) sme pripravili Podnikateľský bonus. Môžete ho využiť pri kúpe osobných vozidiel značky Volkswagen, ktoré si kúpite na účely podnikania.

Nový Tiguan s bonusom 2 000 € s DPH, overený Tiguan Allspace s bonusom 3 000 € s DPH, nový Passat Variant s bonusom 4 000 € s DPH, elegantný Arteon s bonusom 5 000 € s DPH, priestranný Arteon Shooting Brake s bonusom 5 000 € s DPH, praktický Touran s bonusom 2 500 € s DPH a nový Touareg s bonusom 4 000 € s DPH..

A to všetko teraz aj s financovaním cez Volkswagen Financial Services s nízkou splátkou a bez spracovateľského poplatku.

Bonusy môžete využiť do 31. 03. 2024.

Príďte na testovaciu jazdu k svojmu autorizovanému predajcovi Volkswagen, ktorý vám poskytne aj ďalšie informácie, detailné podmienky našej ponuky a možnosti financovania vášho vozového parku.

* Podnikateľský bonus do 5 000 € platí na nové zákaznícke objednávky do výroby alebo zo skladu iba pre priameho spotrebiteľa v počte jedného vozidla na jednu fyzickú alebo právnickú osobu v jednom kalendárnom roku. Ponuku je možné uplatniť si iba u autorizovaných predajcov Volkswagen, ktorí sa zúčastňujú predmetnej akcie, a to do 31.03.2024. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, zľavách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen

Objavte ďalšie aktuálne akciové ponuky

Máte nejakú otázku alebo Vás zaujalo niektoré z vozidiel?

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať