Touareg teraz aj ako eHybrid

Touareg prináša na cesty závan sviežosti. A tiež na nepreskúmaných cestách. Inovácie, ako je elektromechanická stabilizácia náklonu karosérie, Matrix LED svetlomety alebo „Innovision Cockpit“, dodávané na želanie, zdokonalia rozmanité potešenie z jazdy v tomto SUV.

Innovision

Riadiace centrum bez ovládačov

Digitálny združený prístroj tvorí spolu s displejom infotainment systému zakrivenú sklenenú plochu: voliteľný Innovision Cockpit.

  • ovláda sa dotykom, gestami alebo hlasovými pokynmi
  • funkcie zobrazuje prostredníctvom grafiky a animácií
  • domovská obrazovka sa dá individuálne prispôsobiť
  • obľúbené funkcie a „shortcut“ tlačidlá sa dajú voľne programovať
  • Vybrané ukazovatele sa dajú zväčšiť
  • ponúka ovládanie navigácie a infotainment systému pomocou smartfónu alebo tabletu

Teraz aj ako eHybrid

Dva pohony. Dvojnásobné potešenie z jazdy

Touareg eHybrid je plug-in hybridné vozidlo s elektrickým a benzínovým motorom TSI. Vozidlo štartuje v tichom e-režime s lokálne nulovými emisiami, v ktorom je v prevádzke len elektromotor. Ak prostredníctvom funkcie výberu jazdného režimu aktivujete hybridný režim, skombinujete spaľovací a elektromotor so systémovým výkonom 280 kW (381 k) s krútiacim momentom až 600 Nm. Prenechajte modelu Touareg optimálne koordinovanie oboch motorov a jazdite na dlhšie vzdialenosti efektívne.

Špeciálnou funkciou je interakcia medzi navigáciou a riadením pohonu v hybridnom režime. Zadajte cieľovú destináciu do navigácie pri štarte a spustíte navigovanie pri aktivovanom hybridnom režime, vďaka tomu bude interakcia medzi spaľovacím a elektrický motorom optimalizovaná na celej trase.

Dizajn

Dynamický vzhľad bez oslnenia

Bez ohľadu na to, či jazdíte po meste, na ceste prvej triedy v noci alebo v nepriaznivom počasí na diaľnici: voliteľné IQ.LIGHT – Matrix LED svetlomety prispôsobujú intenzitu a dosah LED segmentov meniacim sa dopravným situáciám. Vďaka dynamickej regulácii diaľkových svetiel „Dynamic Light Assist“ nie sú ostatní účastníci cestnej premávky oslnení ani pri zapnutých diaľkových svetlách. Zároveň poskytujú lepšie osvetlenie ciest a vodiča chránia pred nepríjemným odrazom svetla od osvetlených dopravných značiek. Touareg tak doslova získa mimoriadne žiarivý charakter.

Zážitok z jazdy

Agilné riadenie, pohodlné manévrovanie

S voliteľným riadením všetkých kolies2 sa zadné kolesá natáčajú proti smeru predných kolies až do rýchlosti 37 km/h. Priemer otáčania sa zmenší o viac ako meter. Pri vyšších rýchlostiach sa zadné kolesá synchronizujú s prednými. Touareg jazdí agilnejšie a pri zmene jazdného pruhu stabilnejšie.
(Nie je dostupné pre modely eHybrid)

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu