Golf

Nový Golf prichádza. A nastavuje úplne nové merítka digitalizácie na ceste. Vďaka jeho inteligentným asistenčným systémom je každá jazda komfortnejšia a uvolnenejšia. To všetko v kombinácii s typickými pocitmi, ktoré sú spojené s modelom Golf.

Nový Golf – generácia, ktorá je komfortnejšia, inteligentnejšia a má lepšie pripojenie do siete.

Digitálny komfort

Všetko si môžete prispôsobiť

Váš Golf vás pozná – a v závislosti od stupňa výbavy automaticky aktivuje váš osobný jazdný profil* – od nastavenia sedadla, cez osvetlenie a teplotu až po hlasitoť infotainmentu. Vami preferované individuálne zobrazenie si môžete pohodlne nastaviť pomocou voliteľného panelu prístrojovej dosky „Innovision Cockpit“, ktoré je tvorené veľkým displejom kombinovaného prístroja „Digital Cockpit“ s uhlopriečkou 10″ (25,4 cm) a displejom navigačného systému „Discover Pro“ tiež s uhlopriečkou 10″ (25,4 cm). Na digitálnom paneli „Digital Cockpit“ si môžete nechať zobraziť klasické prístroje, ako otáčkomer, tachometer a počítadlo kilometrov spolu s ďalšími užitočnými informáciami. Na celej ploche displeja môže byť zobrazená napríkla mapa navigačného systému.

Veľký displej navigačného systému „Discover Media“, resp. „Discover Pro“ je možné využiť pre zobrazenie množstva funkcií v pôsobivom grafickom dizajne a animáciách, podobne ako na mobilnom telefóne. Domovskú obrazovku je možné individualizovať, napríklad vlastným pozadím plochy, alebo umiestnením obľúbených funkcií na domovskú obrazovku.

* Po vytvorení Vášho Volkswagen ID a prvom prihlásení.

Dizajn

Viditeľne dynamický. Čistý Golf

Golf s dynamickým dizajnom, charakterizovaným dynamicky pretiahnutou prednou časťou s úzkymi LED-Matrix svetlometmi v štvorokom dizajne, s novou podobou loga Volkswagen. Všetko je dôsledne harmonicky a logicky zladené, ako je pre tento model už od prvej generácie typické. Zadnej časti dominujú svetlá, medzi ktorými je nové logo Volkswagen a v strede umiestnený nápis „Golf“. Koncovka výfuku je nenápadne skrytá pod esteticky tvarovaným difúzorom.

IQ.Drive

Dokáže rozoznať, čo by mohlo prísť: Car2X

Vozidlá, ktoré spolu navzájom komunikujú, môžu zvýšiť bezpečnosť cestnej premávky. Vďaka tejto komunikácii sa tiež zníži riziko vytvorenia dopravnej zápchy a budú k dispozícii varovania pred lokálne nebezpečnými miestami. Vďaka varovaniam pred nebezpečenstvom bude mať vodič k dispozícii užitočné informácie, ako napríklad varovanie pred staveniskom alebo informácie o vozidlách s prednosťou v jazde. Komunikácia pracuje s technológiou Car2X cez WLAN (pWLAN).

Voliteľný adaptívny tempomat ACC s technológiou Car2X* pomáha vodičovi množstvom užitočných informácií a v núdzovej situácii môže aktívne zasiahnuť – napríklad na konci dopravnej zápchy. Všetko sa deje vďaka permanentnej výmene dát cez sieť WLAN (pWLAN).

* Do ponuky bude zaradený neskôr.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu