Kompletný katalóg príslušentstva

# Novinky servis - Volkswagen, Slider HomePage

Kompletný katalóg príslušenstva Volkswagen

Náš kompletný katalóg príslušenstva ponúka plno možností pre váš Volkswagen. Infotainment, športová aerodynamika, systémy komfortu a ochrany, transportné riešenia a ešte oveľa viac. Prelistujte si náš katalóg a presvedčte sa sami.

Katalóg príslušenstva pre
Arteon a Arteon Shooting Brake

Arteon a Arteon Shooting Brake kombinujú nadčasovú eleganciu, energickú dynamiku a exkluzívny komfort. Niet pochýb o tom, že aj modelovo špecifické príslušenstvo zostáva verné tejto pôsobivej línii.

Katalóg príslušenstva pre
Beetle a Beetle kabriolet

Čo môže byť krajšie ako Beetle? Správne. Vylepšený Beetle. Skrášlite si svoj dizajnový kúsok na štyroch kolesách príslušenstvom, ktoré je presne prispôsobené jeho výraznému charakteru. To ešte viac umocní celkový dojem.

Katalóg príslušenstva pre
Golf

Golf inovatívnym spôsobom posúva latku vo svojom segmente, a tým ovplyvňuje celú generáciu vozidiel. Vychutnajte si typický zážitok z jazdy – ešte športovejší, viac digitálny a so širšími možnosťami individualizácie, ktoré poskytuje originálne príslušenstvo.

Katalóg príslušenstva pre
Golf Sportsvan

Športový priestorový zázrak so srdcom z modelu Golf poskytuje množstvo priestoru: pre rodinu, batožinu, záľuby a samozrejme pre váš osobný vkus. Môže byť trocha športovejší? Alebo komfortnejší? Nech sa páči!

Katalóg príslušenstva pre
ID.3

S vaším ID.3 zažívate novú generáciu elektromobility. Generáciu, ktorá vyniká rovnako výkonnosťou, ako dizajnom a dojazdom. A prirodzene aj so správnym príslušenstvom.

Katalóg príslušenstva pre
ID.4

ID.4 poskytuje úplne novú koncepciu využitia priestoru v spojení s udržateľnosťou. Táto inovatívna kombinácia vám otvára množstvo nových možností. Vychutnajte si novú veľkú slobodu, ktorú demonštruje aj rozmanité príslušenstvo.

Katalóg príslušenstva pre
Passat & Passat Variant

Keď sa spoja elegancia, pragmatizmus a výkonnosť, výsledkom je Passat. Najpohodlnejšie riešenie pre takmer všetko. Pri toľkej univerzálnosti samozrejme nesmie chýbať ani možnosť individualizácie. A naozaj nechýba.

Katalóg príslušenstva pre
Polo

Aj malé vozidlo môže byť ako veľké. Polo zvládne skoro všetko rovnako dobre ako jeho väčší súrodenci. Je to pohodlné a dynamické vozidlo, ktorý sa nielen hodí na každú príležitosť, ale sa dá aj perfektne prispôsobiť.

Katalóg príslušenstva pre
Scirocco

Scirocco je výkonný spoločník. S atletickým vzhľadom a výrazným charakterom má dostatok energie pre nezabudnuteľné dynamické výjazdy. Ale môže byť aj iný. Ako sa rozhodnete.

Katalóg príslušenstva pre
Sharan

Najdôležitejšie v každodennom živote rodiny je spoľahlivosť a flexibilita. Sharan tieto aspekty nielen poskytuje, ale ich aj rozvíja do dokonalosti. K tomu samozrejme prispieva aj široká ponuka Originálneho príslušenstva Volkswagen.

Katalóg príslušenstva pre
Taigo

Ste silný charakter a hľadáte štyri kolesá, ktoré by vyhovovali vášmu štýlu? Tu je na správnom mieste! Taigo je perfektným spojencom pre všetkých, ktorí radi idú svojou vlastnou cestou. A to isté platí aj o jeho výbave na mieru. So svojským štýlom a pohodlím. Znie to dobre, však?

Katalóg príslušenstva pre
T-Cross

Protiklad konvenčného myslenia sa volá T-Cross. Moderný dobrodruh, ktorý sa nenechá ničím zväzovať. Je vytvorený pre ľudí, ktorí majú radi výnimočné veci a chcú ich zakomponovať do svojho každodenného života. Celkom individuálne.

Katalóg príslušenstva pre
T-Roc & T-Roc kabriolet

T-Roc je dôkazom, že aj vozidlo môže vyžarovať sebavedomie. S pohonom všetkých štyroch kolies a modernou digitálnou konektivitou tento športovo-elegantný model presne zodpovedá dnešnej dobe. A pritom zostáva verný iba jednému štýlu – tomu vášmu.

Katalóg príslušenstva pre
Tiguan & Tiguan Allspace

Máloktoré vozidlo je také suverénne ako Tiguan. Nemožno sa tomu čudovať, pri jeho výkonnosti, komforte a inováciách. A prirodzene, pri všetkých možnostiach, ktorými sa dajú umocniť jeho silné stránky. Presne podľa vášho želania.

Katalóg príslušenstva pre
Touareg

Touareg nie je iba obyčajné SUV. Je to plnokrvné SUV, ktoré okrem výrazného, energického vzhľadu imponuje aj športovou eleganciou a inovatívnym prémiovým komfortom. A v neposlednom rade aj mnohými možnosťami individualizácie.

Katalóg príslušenstva pre
Touran

Vnútorné hodnoty sú osobitnou silnou stránkou modelu Touran. Napríklad jeho inteligentná koncepcia využitia priestoru, vhodná pre každého a všetko vo vašom živote. A vyhovie aj vašim individuálnym želaniam väčšieho komfortu alebo atraktívnejšieho dizajnu.

Katalóg príslušenstva pre
up!

Je obdivuhodné, koľko štýlovej sviežosti a individuálnej osobnosti poskytuje šikovný, malý up!. A čo tak doplniť ho niekoľkými individuálnymi detailmi? Pre všetko, čo si želáte – a predovšetkým pre radosť!

Objavte ďalšie aktuálne akciové ponuky

Máte nejakú otázku alebo Vás zaujalo niektoré z vozidiel?

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať