Touran

Touran robí dojem – aj keď si ho len prezeráte. Viac svetla a perfektný výhľad zabezpečí na želanie dodávané najväčšie panoramatické posuvné a výklopné strešné okno v jeho triede. Jeho kompaktné rozmery ideálne do veľkého mesta kombinuje s inteligentnou koncepciou priestoru. Takže okrem výnimočne prehľadnému interiéru si užijete aj veľkorysý priestor pre nohy, čo oceníte hlavne pri dlhých jazdách.

Dizajn

Oslňujúci dizajn bez oslňovania ostatných

Vďaka voliteľnej dynamickej regulácii diaľkových svetiel „Dynamic Light Assist“ padne skvelý dizajn modelu Touran vodičom v protismere do oka aj pri zapnutých diaľkových. Na želanie dodávané predné a zadné LED svetlomety však ponúkajú aj ďalšie výhody.

Infotainment

Váš Volkswagen sa zmení na smartfón na kolesách

Nové a praktické služby a užitočné aplikácie: To je svet Car-Net. Bez ohľadu na to, či chcete využiť individuálne služby navigačného systému alebo váš smartfón pripojiť k vozidlu: Na želanie získate do modelu Touran jednoduchý prístup k užitočným aplikáciám.

Komfort

Nemáte ani jednu ruku voľnú a napriek tomu máte všetko pod kontrolou? S „Easy Open“ určite

Sezam otvor sa dnes predstavuje funkcia „Easy Open“. Všetko zvládnete jedným podkopnutím nohy: Vďaka na želanie dodávanému bezdotykovému otváraniu veka batožinového priestoru „Easy Open“ otvoríte batožinový priestor jednoduchým pohybom nohy.

Asistenčné systémy

Udržte vozidlo v jazdnom pruhu a zachovajte si prehľad

So systémom, ktorý vás v správnom čase upozorní na vozidlá po bokoch vášho modelu Volkswagen a za vami, môže jazdnú situáciu lepšie odhadnúť a minimalizovať riziká. V kombinácii so systémom „Lane Assist“ môže systém „Side Assist“ na kritickú situáciu upozorniť nielen opticky, ale môže aj zasiahnuť do riadenia.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu