Tiguan

Silnejší, komfortnejší a s lepším pripojením na internet ako kedykoľvek predtým. Nový Tiguan prezentuje to, čo sa v ňom skrýva. Vďaka inteligentným technológiám získal výnimočné schopnosti. Ako dynamické SUV nanovo definuje limity toho, čo je možné.

Dizajn

Výnimočný vzhľad

Nový Tiguan prezentuje to, čo znamená, neustále sa zdokonaľovať. Odráža to aj jeho progresívny dizajn. Od výrazných proporcií cez dynamické predné partie s precíznymi líniami až po markantné boky – výrazná silueta upozorňuje na jeho silné stránky: inovatívnu silu, suverenitu a nekompromisnú všestrannosť.

Asistenčné systémy

Nové štandardy riadenia

Nový Tiguan je vybavený technológiami, vďaka ktorým sa do cieľa dostanete uvoľnene. Patrí k ním aj voliteľný asistenčný systém „Travel Assist“. Jediným stlačením tlačidla zabezpečí komfort jazdy2), 3) na vysokej úrovni tak, že vás podporuje pri monotónnych a únavných jazdách:

  • Hlavne na diaľniciach a cestách 1. triedy udržiava systém „Travel Assist“ vozidlo v jazdnom pruhu a zároveň udržiava nastavenú rýchlosť, pričom zohľadňuje odstup od vozidla pred vami.
  • V kombinácii s dvojspojkovou prevodovkou DSG zabezpečuje uvoľnenú jazdu v dopravných zápchach a v spomalenej premávke.

Infotainment

Ukazuje smer

Môžete počúvať hudbu a zároveň sledovať trasu. Vďaka obidvom navigačným systémom si udržíte správny smer a do cieľa prídete s dobrou náladou.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu