Passat Variant

Patríte k zaneprázdneným ľuďom, ktorí sú často na služobných cestách alebo riadia rodinný život? V takom prípade je spoľahlivý automobil pre vás veľmi dôležitý. Nový Passat však predstavuje oveľa viac, pretože jeho úlohou je uľahčiť vám prácu. Vďaka intuitívnym funkciám sa každá jazda zmení na zážitok na vysokej úrovni komfortu.

Dizajn

Dokonale vystihnutá elegancia a dynamika

Nový Passat spája dôslednú funkčnosť a športové línie do štýlového vzhľadu. S jeho plynulou siluetou a výraznými líniami spĺňa tie najvyššie požiadavky. Nápaditá mriežka chladiča a svetelný podpis okamžite pritiahnu vašu pozornosť.

Expresívny vzhľad a kvalitné spracovanie vás dostane. Predné a zadné nárazníky, LED svetlomety respektíve voliteľné Matrix LED svetlomety a dizajnovo prepracované zadné LED svetlá vás presvedčia svojím moderným dizajnom.

Zdokonalená koncepcia priestoru

Nastúpte a užite si atmosféru, ktorá sa spája viac s vyššou triedou vozidiel. V novom modeli Passat si vychutnáte pocit voľnosti. Vďaka horizontálnemu dekoračnému obkladu palubnej dosky, ktorý pokračuje aj v oblasti dverí pôsobí interiér opticky širším dojmom, a teda veľkoryso a priestranne. Exkluzívne materiály a čistý dizajn, ktoré tvoria prémiový charakter interiéru, vás zaujmú rovnako ako veľkorysý priestor pre nohy.

Stredová konzola s veľkou odkladacou schránkou, elegantne pôsobiaca palubná doska a vysokokvalitné dekoračné obklady prezentujú harmóniu štýlovej elegancie a funkčného usporiadania.

Posaďte sa do modelu Passat a nebudete chcieť viac vystúpiť. Sedadlá s individuálne nastaviteľnými opierkami hlavy spĺňajú všetky požiadavky estetiky a pohodlia.

Vytvorte si individuálne svetelné akcenty

S voliteľným ambientným osvetlením vytvoríte v interiéri individuálnu náladu. S desiatimi farbami vytvoríte správnu atmosféru pre takmer akúkoľvek náladu – či už stlmenú alebo jasne rozžiarenú. Pomocou displeja rádia alebo navigačného systému jednoducho upravíte osvetlené lišty.

IQ.DRIVE

Užite si komfort stlačením tlačidla

Predstavte si, že určitú časť jazdy za vás preberú asistenčné systémy modelu Passat. Pre vás to znamená, že vďaka asistenčným systémom „Travel Assist“ jazdíte už dnes pohodlnejšie a uvoľnenejšie.

Parkovanie nebolo nikdy ľahšie

Pri manévrovaní vás parkovacie senzory akusticky a vizuálne upozornia na prekážky pred a za vozidlom. Voliteľný parkovací asistent „Park Assist“ vám ponúka oveľa viac. Dokáže rozpoznať priečne a pozdĺžne parkovacie miesta a automaticky prevezme ovládanie volantu pri parkovaní a samočinne zaparkuje vozidlo. Z pozdĺžnych parkovacích miest dokáže vozidlo aj vyparkovať. Vy pritom ovládate len pedál spojky, akcelerátora a brzdy a sledujete okolie vozidla.

Optimalizovaný pre krátke brzdné dráhy

Ak potrebujete náhle znížiť rýchlosť, mali by brzdy vášho vozidla reagovať efektívne bez oneskorenia. Elektromechanický posilňovač bŕzd zlepšuje aj asistovanú jazdu – pôsobivými výhodami:

  • Adaptívny tempomat ACC reaguje komfortnejšie. Pomocou elektromechanického posilňovača bŕzd sa brzdové zásahy dajú dávkovať jemnejšie.
  • V spojení so systémom sledovania okolia „Front Assist“ s funkciou rozpoznania chodcov je možné výrazne skrátiť vašu brzdnú dráhu.1 Vďaka tomu je možné znížiť riziko kolízie s chodcom a rýchlosť nárazu.

Nebezpečenstvo rozpozná skôr, ako sa stane

Systém sledovania okolia „Front Assist“ s asistentom núdzového brzdenia a systémom rozpoznania chodcov dokáže znížiť následky nehody alebo sa jej, v ideálnom prípade, vyhnúť. Systém rozpoznáva chodcov a vozidlá na ceste a upozorní na to vodiča. V prípade, že vodič nereaguje, začne núdzovo brzdiť.

Takto ste chránený zo všetkých strán

Proaktívny systém ochrany pasažierov dokáže rozpoznať situácie so zvýšeným potenciálom kolízie. Systém následne zatvorí okná vrátane panoramatického výklopného/posuvného strešného a napne bezpečnostné pásy na oboch predných sedadlách.

Konektivita

We Connect Plus Zdokonalená konektivita

Celý svet digitálnych služieb a systémov od spoločnosti Volkswagen posúva konektivitu na novú úroveň: We Connect Plus vám ponúka ďalšie inteligentné funkcie od inteligentnej navigácie s informáciami v reálnom čase prostredníctvom mediálneho streamingu a webového rádia až po používanie vášho smartfónu ako diaľkového ovládania pre praktické funkcie vozidla – pre ešte väčšiu dávku pohodlia a zábavy.

Mobilný kľúč. Zdieľajte vaše vozidlo Passat s inými

Prečo nezdieľať vlastné vozidlo s kolegami, priateľmi alebo členmi rodiny? S modelom Passat je to jednoduché. Takýmto spôsobom môžete poslať mobilný kľúč inému užívateľovi prostredníctvom zabezpečeného pripojenia a umožniť mu otvoriť a naštartovať Passat pomocou smartfónu. Na začiatok máte k dispozícii dve licencie, ktoré platia jeden rok. Ďalšie kľúče si môžete dokúpiť v internetovom obchode alebo priamo vo vozidle.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať