Nový Tiguan Allspace

Dlhý rázvor, voliteľne so 7 sedadlami a zaťažením prívesu až 2,5 tony. Tiguan Allspace umožňuje život v širších dimenziách. Pre všetkých, ktorí majú každý deň v pláne veľa záležitostí.

Dizajn

Sebavedomý dizajn do najmenšieho detailu

Tiguan Allspace má skvelý zmysel pre štýl: Už predné partie s výraznou maskou chladiča a elegantným svetelným podpisom jasne prezentuje prémiovú úroveň. Každé z voliteľných diskov z ľahkej zliatiny podčiarkuje jeho športovú dynamiku, zatiaľ čo mohutné zadné partie zvýrazňujú od výbavy Elegance tmavočervené zadné LED svetlá a súvislý svetelný pás. Celkový dojem z nového Tiguan Allspace svedčí o jeho charakteristickom charaktere SUV, takže môže s istotou niesť nápisy modelu „Tiguan“, ako aj nápis „Allspace“ na zadnej strane. Celkový dojem z modelu Tiguan Allspace potvrdzuje odvážny charakter SUV, vďaka čomu môže na zadných dverách hrdo niesť nápisy „Tiguan“ a „Allspace“.

Komfort

Na palube môžete mať všetko

Najprv ste na nákupoch v meste, potom musíte vyzdvihnúť deti zo školy a popoludní chcete ísť s priateľmi k jazeru? Žiadny problém, vďaka veľkorysému priestoru si užijete dostatok priestoru pre hlavu a nohy na predných sedadlách aj vzadu a tiež máte dosť miesta pre seba a vaše obľúbené veci. Vďaka sklopným sedadlám a tiež voliteľnému tretiemu radu sedadiel môžete priestor za prednými sedadlami upraviť v závislosti od situácie: využite napríklad všetky sedadlá až pre sedem osôb na palube, sklopte všetky sedadlá a využite celý objem batožinového priestoru alebo použite len niektoré sedadlá. Voľba je na vás, koncepcia priestoru v modeli Tiguan je rovnako flexibilná ako vy.

Zážitok z jazdy

Pohodlné manévrovanie do cieľa

Takmer nič nie je také ťažké ako cúvanie a manévrovanie s prívesom. Pokiaľ nesedíte v novom modeli Tiguan Allspace: jednoducho zaraďte spätný chod, stlačte parkovací spínač, zadajte požadovaný smer jazdy prívesu a pokojne zložte ruky z volantu. Teraz stačí iba akcelerovať, brzdiť a kontrolovať okolie – o ostatné sa postará voliteľný asistent „Trailer Assist“. Aj pri hmotnosti prívesu do 2 500 kg je manévrovanie jednoduché.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu