T-Roc

Vďaka ostrejšiemu dizajnu exteriéru, novej úrovni kvality a dizajnu v interiéri a inovatívnym technickým funkciám pôsobí nový T-Roc sebavedomo a podčiarkuje svoju silnú osobnosť.

Exteriér & Interiér

Sebavedomé osvetlenie

Nový T-Roc nadchne vpredu aj vzadu svojím novým dizajnom svetiel: charakteristické denné LED svetlá a moderné zatmavené zadné svetlá upútajú pozornosť už z diaľky. Osvetlená maska chladiča dodáva nápaditým predným partiám na želanie výnimočnú charizmu. Ďalšie dva špeciálne prvky: ambientné osvetlenie v prednej časti interiéru a projekcia loga s podpisom SUV, ktorá efektívne osvetľuje priestor pri otvorení predných dverí. Moderný vzhľad dodávajú modelu tmavočervené zadné svetlá s voliteľnými dynamickými smerovkami, ktoré naznačujú smer svetelnou animáciou.

Najlepšie miesto je rezervované pre vás

Posaďte sa a užite si jazdu na voliteľnom sedadle ergoActive, ktoré si jednoducho nastavíte na svoju postavu. Zmierni to záťaž na vašu chrbticu a zaistí vysoký komfort sedenia a uvoľnenie. Od výbavy T-Roc Style je sedadlo ergoActive čalúnené poťahom Artvelours a vybavené elektrickou bedrovou opierkou s masážnou funkciou. Aj cesta do práce sa tak zmení na wellness. Sedadlo ergoActive vám súčasne ponúka:

  • integrované vyhrievanie sedadiel
  • nastaviteľnú opierku nohy

Všetko sa tu točí okolo vás

S multifunkčným volantom riadite nielen nový T-Roc, ale ovládate aj rádio, prehrávač médií, hlasové ovládanie, telefón a zobrazenie digitálneho združeného prístroja „Digital Cockpit“. Pri výbave T-Roc Life a Style môže byť na želanie vyhrievaný a vďaka čalúneniu z jemnej kože zabezpečuje exkluzívny ambientný charakter. Ak sa rozhodnete pre T-Roc R-Line, získate voliteľný vyhrievaný športový multifunkčný volant s dotykovou funkciou.

Reaguje na vás

Voliteľná klimatizácia „Air Care Climatronic“ zabezpečuje v modeli T-Roc príjemnú klímu. Ovládanie a ukazovatele sú teraz digitalizované a dostupné dotykom prsta na dotykovej obrazovke, vďaka čomu je ovládanie extrémne intuitívne a kokpitu dodáva mimoriadne moderný vzhľad. Funkčné vodiace drážky sa postarajú o jednoduché a pohodlné ovládanie počas jazdy. Dokonalá teplota je teda vzdialená len na dotyk.

Konektivita & Infotainment

To podstatné v zornom poli: vozovka

Sériový digitálny prístrojový panel „Digital Cockpit“ zobrazuje v modeli T-Roc všetky relevantné informácie na farebnom displeji s atraktívnou grafikou a uhlopriečkou 20,3 cm (8″). Počas jazdy môžete pomocou multifunkčného volantu pohodlne ovládať funkcie združeného prístroja, ako je audio, telefonovanie či asistenčné systémy. Na želanie môže byť model T-Roc vybavený digitálnym združeným prístrojom „Digital Cockpit Pro2. S displejom s uhlopriečkou 26,04 cm (10,25“) s vysokým rozlíšením vám ponúka široké možnosti individuálnej konfigurácie a ďalších zobrazení, ako napríklad zobrazenie navigačnej mapy priamo za volantom.

Udáva smer. Aj pri hudbe

Radi počúvate hudbu počas riadenia vozidla? A aj na cestách by ste chceli vedieť, čo sa vo svete deje? Najmodernejší infotainment je súčasťou špičkovej výbavy modelu T-Roc. Ktorý si vyberiete?

Tento zvuk je pôsobivý

Počúvate hudbu radi nahlas? S voliteľným 300 W zvukovým systémom od spoločnosti Beats by Dre získate zvukový zážitok, ktorý môžete vnímať zrakom aj sluchom. Šesť vzájomne zladených špičkových reproduktorov zaisťuje vynikajúci zvuk na každom sedadle a dodatočný subwoofer vysiela hlboké basy, ktorých vibrácie môžete cítiť priamo v bruchu. Celý systém sa ovláda prostredníctvom infotainment systému, ktorý vás pri nastúpení do vozidla privíta na obrazovke logom Beats by Dre.

Viac ako bity a bajty

Ponuka konektivity od spoločnosti Volkswagen vám poskytne väčší komfort, bezpečnosť a zábavu. Prepojenie vášho modelu T-Roc s internetom a smartfónom vám zabezpečí uvoľnenú jazdu do cieľa – len riadiť musíte vy.

Technológie & Asistenčné systémy

Ďalší špičkový systém: inteligentné svetlo

Bez ohľadu na to, či je von deň, noc alebo zlé počasie: IQ.LIGHT LED Matrix svetlomety, voliteľné od výbavy T-Roc Style, zabezpečujú lepšiu viditeľnosť. Dynamická regulácia diaľkových svetiel „Dynamic Light Assist“ sa stará o prediktívne osvetlenie zákrut a jazdu s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami4 bez oslnenia vodičov v protismere. V závislosti od jazdnej situácie sú jednotlivé segmenty LED tohto špičkového systému svetiel cielene zapnuté respektíve vypnuté a ponúkajú tak lepšiu distribúciu svetla. Zvýšia tak bezpečnosť nielen vašu, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Moment hrôzy? Nezažijete v modeli T-Roc

Sériový systém sledovania okolia „Front Assist“ s asistentom núdzového brzdenia a systémom rozpoznania chodcov vás môže varovať pred kritickými situáciami spôsobenými chodcami a ostatnými vozidlami. V kritických situáciách dokáže dokonca automaticky núdzovo brzdiť.

Hustá premávka? Žiadny stres

Automatický tempomat ACC pomáha udržiavať vopred nastavenú maximálnu rýchlosť, ale aj odstup od vozidla pred vami. V dopravnej zápche dokáže T-Roc automaticky zabrzdiť a opäť sa rozbehnúť (s voliteľnou automatickou prevodovkou DSG). V kombinácii s voliteľným navigačným systémom je ACC rozšírený o funkciu prediktívnej regulácie rýchlosti a asistenciu pri jazde v zákrutách. Systém rešpektuje oficiálnu maximálnu povolenú rýchlosť a vy sa tak vyhnete jej prekročeniu. Na základe údajov z navigačného systému prispôsobuje ACC rýchlosť pri prejazde zákrutami, križovatkami (pri odbočovaní) a kruhovými objazdami.

T-Roc zostane verný svojmu jazdnému pruhu

Pri monotónnych jazdách môžu nastať rizikové situácie. Tu vstupuje do hry systém zachovania jazdného pruhu „Lane Assist“: od rýchlosti 60 km/h dokáže rozpoznať, či vozidlo neúmyselne opúšťa vlastný jazdný pruh. S korigujúcim zásahom do riadenia pomôže vrátiť pozornosť vodiča späť k riadeniu vozidla.

Jednoduché parkovanie

T-Roc so sériovým parkovacím asistentom „Park Assist“ vám ukáže nielen to, či je parkovacie miesto dostatočne veľké, ale aj za vás zaparkuje. Vy musíte len ovládať pedál akcelerátora a bŕzd a pozorne sledovať okolie vozidla. Zvyšok urobí sám.

  • senzory skenujú vhodné parkovacie miesto (maximálne do 40 km/h)
  • pozdĺžne parkovacie miesto musí mať na parkovanie minimálne dĺžku vozidla +80 cm a pri vyparkovaní minimálne 25 cm pred a za vozidlom
  • priečne parkovacie miesto musí po oboch stranách disponovať vzdialenosťou minimálne 35 cm

Pripravená v prípade núdze

Voliteľný proaktívny systém ochrany cestujúcich na vás dohliadne. Vopred rozpozná potenciálne nebezpečnú situáciu s pravdepodobnosťou nehody a v závislosti od situácie automaticky podnikne jedno alebo viac preventívnych opatrení.

  • Okná vrátane strešného zatvorí do úrovne malej škáry, aby sa optimalizovala účinnosť airbagov
  • Predné bezpečnostné pásy sa rýchlo pritiahnu, aby telo vodiča a spolujazdca zafixovali v správnej polohe
  • po/pri kritickej situácii (napríklad šmyku) sa aktivujú výstražné svetlá

Každodenný pomocník pri nakladaní batožiny

Opäť máte plné ruky batožiny? Dvere batožinového priestoru modelu T-Roc sa teraz dajú jednoducho otvoriť aj zavrieť pomocou jednoduchého gesta nohy. Vďaka voliteľnému paketu výbavy „Easy Open & Close“ rozpozná systém „Keyless Access“ kľúč od vozidla vo vašom vrecku. Na otvorenie, resp. na zatvorenie dverí batožinového priestoru s elektrickým ovládaním potom postačí malý pohyb nohy pod zadným nárazníkom vozidla. Ako vidíte, vďaka inovatívnej technológii bude všedný deň oveľa jednoduchší.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať