Nový T-Roc

Vďaka ostrejšiemu dizajnu exteriéru, novej úrovni kvality a dizajnu v interiéri a inovatívnym technickým funkciám pôsobí nový T-Roc sebavedomo a podčiarkuje svoju silnú osobnosť.

Exteriér & Interiér

Sebavedomé osvetlenie

Nový T-Roc nadchne vpredu aj vzadu svojím novým dizajnom svetiel: charakteristické denné LED svetlá a moderné zatmavené zadné svetlá upútajú pozornosť už z diaľky. Osvetlená maska chladiča dodáva nápaditým predným partiám na želanie výnimočnú charizmu. Ďalšie dva špeciálne prvky: ambientné osvetlenie v prednej časti interiéru a projekcia loga s podpisom SUV, ktorá efektívne osvetľuje priestor pri otvorení predných dverí. Moderný vzhľad dodávajú modelu tmavočervené zadné svetlá s voliteľnými dynamickými smerovkami, ktoré naznačujú smer svetelnou animáciou.

Konektivita & Infotainment

To podstatné v zornom poli: vozovka

Sériový digitálny prístrojový panel „Digital Cockpit“ zobrazuje v modeli T-Roc všetky relevantné informácie na farebnom displeji s atraktívnou grafikou a uhlopriečkou 20,3 cm (8″). Počas jazdy môžete pomocou multifunkčného volantu pohodlne ovládať funkcie združeného prístroja, ako je audio, telefonovanie či asistenčné systémy. Na želanie môže byť model T-Roc vybavený digitálnym združeným prístrojom „Digital Cockpit Pro2. S displejom s uhlopriečkou 26,04 cm (10,25“) s vysokým rozlíšením vám ponúka široké možnosti individuálnej konfigurácie a ďalších zobrazení, ako napríklad zobrazenie navigačnej mapy priamo za volantom.

Technológie & Asistenčné systémy

Ďalší špičkový systém: inteligentné svetlo

Bez ohľadu na to, či je von deň, noc alebo zlé počasie: IQ.LIGHT LED Matrix svetlomety, voliteľné od výbavy T-Roc Style, zabezpečujú lepšiu viditeľnosť. Dynamická regulácia diaľkových svetiel „Dynamic Light Assist“ sa stará o prediktívne osvetlenie zákrut a jazdu s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami4 bez oslnenia vodičov v protismere. V závislosti od jazdnej situácie sú jednotlivé segmenty LED tohto špičkového systému svetiel cielene zapnuté respektíve vypnuté a ponúkajú tak lepšiu distribúciu svetla. Zvýšia tak bezpečnosť nielen vašu, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu