Nový T-Cross

Váš spoločník pre bežný život a voľný čas

Výrazný dizajn, dosť priestoru pri kompaktných rozmeroch, moderné technológie pre väčší komfort v bežnom živote a voľnom čase: nový T-Cross hravo spĺňa požiadavky moderného kompaktného SUV.

Výbava & Dizajn

Komfort v súlade s inováciou

Vysokokvalitná palubná doska Soft Touch a koženkové prvky na prístrojovej doske a dverách vytvárajú v interiéri príjemnú atmosféru. Športové komfortné sedadlá v T-Cross Style a R-Line poskytujú dodatočné pohodlie a oporu pri jazde. Nechýba ani množstvo moderných technológií: Digitálny prístrojový panel „Digital Cockpit“ s farebným displejom s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 20,3 cm (8 palcov) je už súčasťou sériovej výbavy, na želanie sú dostupné systémy ako napríklad navigačný systém „Discover Pro“ alebo bezdrôtové nabíjanie telefónu.

SUV s charakterom: T‑Cross

Nápadná karoséria, široká maska chladiča, zvýšená svetlá výška – nový T-Cross je jednoducho neprehliadnuteľný. Ešte viac s novým žltým lakovaním „Grape Yellow“. Výrazný bočný prelis prechádza od kapoty až po zadnú časť. Dodatočné akcenty vytvárajú chrómované detaily, ako sú lišty na maske chladiča alebo voliteľné lemovanie svetlometov. Na želanie sa medzi prednými a zadnými svetlometmi a logom Volkswagen nachádza elegantný svetelný pás. Vonkajšie zrkadlo premieta svetelnú grafiku na zem vedľa vozidla a osvetľuje vstupný priestor. Exkluzívny vzhľad dotvára ochrana spodku vozidla v matnej striebornej farbe.

Nechajte si zobraziť presne tie informácie, ktoré chcete vidieť

Chcete sledovať iba ukazovateľ rýchlosti a kilometrov? Alebo aj ďalšie údaje o jazde? Alebo navigačnú mapu? Alebo názov skladby, ktorú práve počúvate? Alebo viac informácií súčasne? Máte to doslova vo vlastných rukách: prístrojový panel Digital Cockpit Pro s vysokým rozlíšením s uhlopriečkou 26 cm (10 palcov) si jednoducho nakonfigurujte podľa svojich potrieb.

Väčšia flexibilita. Viac možností

Predné sedadlá s vysokou polohou sedenia v modeli T-Cross zabezpečujú dobrý výhľad do všetkých strán. Operadlo predného sedadla spolujazdca sa dá úplne sklopiť – praktická funkcia, keď chcete prepravovať objemné predmety. Posuvná a sklopná zadná lavica poskytuje v prípade potreby ešte väčší úložný priestor. Po jej sklopení sa objem batožinového priestoru zväčší až na 1281 litrov, čo vám umožní ľahko naložiť aj predmety s dĺžkou až 2,4 m.1 Flexibilnú koncepciu priestoru dopĺňajú odkladacie priehradky a vrecká, držiaky na poháre a priehradka na smartfón v stredovej konzole.

Štýl sa nedá kúpiť? Teraz už dá

Voliteľný dizajnový balík „Style“ kombinuje decentné farby so športovým štýlom:

  • 18-palcové disky z ľahkej zliatiny “ Köln“ v matnej tmavej grafitovej so sústruženým povrchom
  • čierne kryty vonkajších spätných zrkadiel
  • poťahy sedadiel a dekoračné aplikácie v prevedení Mistral
  • stmavené zadné okná od B-stĺpika smerom dozadu

Recyklované a pohodlné

Sériové športové komfortné sedadlá v modeloch T-Cross R-Line a Style zabezpečujú lepšie vedenie tela v prudkých zákrutách a okrem toho sú vyrobené z recyklovaných materiálov. Vrchný materiál stredových panelov sedadiel, vnútorné boky sedadiel a celá látka čalúnenia, ako aj opierky hlavy sú vyrobené zo 100 % recyklovaného polyesteru a recyklovaných PET fliaš. O športový vzhľad sa postará výrazný tvar a aplikácia z umelej kože.

Vaša jazda pod iným svetlom

Vďaka ambientnému osvetleniu môžete svojmu vozidlu T-Cross dodať veľmi osobný nádych. Nepriame biele svetlo, ktoré je súčasťou štandardnej výbavy pre Style a R-Line, vytvára príjemnú atmosféru jemným osvetlením otvárania predných dverí, dekoračných líšt na dverách a palubnej doske. Digitálne ukazovatele sú tiež podsvietené na bielym svetlom.

Konektivita

Ponuka konektivity Volkswagen vám poskytne viac komfortu a zábavy. Pripojenie vozidla T-Cross k internetu a smartfónu vám pomôže dostať sa do cieľa oveľa uvoľnenejšie – len riadiť vozidlo ešte musíte sami.

V spojení so svetom

Na želanie máte od začiatku k dispozícii mnohé služby VW Connect.  Po jednorazovej aktivácii a registrácii pomocou vášho Volkswagen ID je využívanie inovatívnych online služieb jednoduché a navyše sú bezplatné.

VW Connect vám spolu s vozidlom Volkswagen urobí váš bežný život nielen príjemnejší, ale aj komfortnejší. Umožňuje vám prístup k dôležitým informáciám o vozidle a ponúka užitočný komfort pri volaní v prípade poruchy alebo plánovaní servisných prehliadok.

A s aplikáciou Volkswagen získate prehľad o dôležitých údajoch o vašom vozidle aj na cestách: Skontrolujte pomocou aplikácie zostávajúci dojazd vášho vozidla alebo sa pozrite, či sú všetky dvere a okná zatvorené.

Objavujte novinky – na bežnej aj digitálnej diaľnici

Celý svet digitálnych služieb od spoločnosti Volkswagen posúva konektivitu v modeli T-Cross na vyššiu úroveň: VW Connect Plus ponúka sériovo dodatočné pokročilé technológie.

Patrí sem aj inteligentná navigácia, ktorá vám zaistí aktuálne dopravné informácie v reálnom čase a upraví trasu alebo vás varuje pred dopravnými komplikáciami. Vďaka inteligentnému online prepočtu trasy môžete pružne reagovať na meniace sa podmienky a sa pohybujete po optimalizovanej trase. A vďaka aktuálnym informáciám o cenách na čerpacích staniciach a voľných parkovacích miestach v parkovacích domoch a verejných parkoviskách dorazíte ešte uvoľnenejší.

Následne prispôsobiteľné? Teraz je to možné

Možnosť dodatočnej individualizácie: Veľa funkcií v modeli T-Cross sa dá nielen aktualizovať, ale ako tzv. funkcie Upgrades dodatočne aktivovať. Napríklad navigáciu pre rádio „Ready 2 Discover“, App-Connect Wireless (systém integrujúci aplikácie zo smartfónu) a hlasové ovládanie je možné aktivovať neskôr.

Zostaňte naladený

Vďaka službe „Streamovanie a internet“ si v modeli T-Cross užijete vašu obľúbenú hudbu. Jednoducho sa raz prihláste pomocou svojich existujúcich prístupových údajov a užívajte si priamy prístup prostredníctvom systému infotainment bez potreby akýchkoľvek externých zariadení. So službou internetového rádia môžete využívať všetky výhody internetového rádia – uľahčuje vyhľadávanie a prehrávanie živých staníc a podcastov. Integrovaný WiFi hotspot zabezpečuje vám a vašim cestujúcim stabilné internetové pripojenie a až ôsmim zariadeniam súčasne umožňuje surfovanie na internete.

Infotainment a zábava pre každý okamih

App-Connect je pohodlný spôsob používania aplikácií a obsahu. Hudba, správy, mapy alebo audioknihy sa prenesú na displej systému infotainment a dajú sa tak ovládať priamo vo vašom zornom poli. Na pripojenie smartfónov sú možné dve rozhrania: Apple CarPlay a Android Auto od spoločnosti Google. Mimoriadne pohodlné je používanie cez bezdrôtové pripojenie pre voliteľné navigácie „Discover Media“ a „Discover Pro“, ale aj rádio „Ready 2 Discover“. Aplikáciu App-Connect si môžete kúpiť a aktivovať aj následne prostredníctvom služby In-Car Shop vo vašom vozidle.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať