T-Cross

Mimoriadne talentovaný: Nový T-Cross je funkčné a všestranné vozidlo. Vďaka dizajnu crossover modelu, mnohým možnostiam usporiadania a vysokej úrovni praktického využitia predstavuje dokonalé spojenie variabilnosti a kompaktnosti. V skratke: Hodí sa takmer na každé dobrodružstvo.

Výbava & Dizajn

Sebavedomý vzhľad a dizajn kompaktného crossoveru

Nový T-Cross spája urbánny charakter s funkčným dizajnom: Dlhá kapota motora a široká maska chladiča mu dodávajú výrazný vzhľad. So svojou priliehavou karosériou vyniká toto viacúčelové vozidlo všade: v meste, v každodennom živote a v teréne.

Dizajnové balíky

Dotvorte si interiér podľa vášho vlastného vkusu

Voliteľný dizajnový balík „Energetic Orange“ na seba definitívne pritiahne pozornosť. Vďaka vydarenej farebnej kombinácii dekoratívneho dizajnu oranžovej „Energetic Orange“ a sivej sa dostanete do farebného útoku a z modelu T-Cross vytvoríte vozidlo, ktoré udáva trendy.

Komfort

Buďte flexibilný aj na cestách

Nákupné tašky, objemná športová výbava alebo veľká batožina – zadné sedadlá a batožinový priestor modelu T-Cross ponúkajú dostatok úložného priestoru. A tiež vysokú mieru flexibility: Variabilná zadná lavica sa dá prispôsobiť podľa vašich želaní. Či už ju posuniete úplne dopredu, sklopíte operadlá a vytvoríte rovnú ložnú plochu alebo ich sklopíte asymetricky. Záleží len od vás. Vďaka priestorovej koncepcii zadných sedadiel získate viac pohodlia, pretože väčší priestor v oblasti nôh poskytne hlavne vyšším cestujúcim viac voľného priestoru.

Infotainment

Vysoká úroveň zábavy a navigačného systému

Sú pre vás rádio a spoľahlivá navigácia absolútnou nutnosťou? Dobre. Rádiá a navigačné systémy v modeli T-Cross vás na cestách bavia farebným dotykovým displejom, až šiestimi reproduktormi a rôznymi možnosťami pripojenia. Navigačný systém „Discover Media“ vás nadchne svojím 20,3 cm (8″) veľkým displejom a intuitívnou navigáciou – ktorú môžete doplniť o informácie v reálnom čase pomocou užitočných online služieb systému Car-Net.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu