Nový Arteon Shooting Brake

Od predných partií so širokou maskou chladiča a elegantnou líniou strechy po pôsobivý objem batožinového priestoru: Inovatívny dizajn nového modelu Arteon Shooting Brake prezentuje dokonalú kombináciu exkluzivity a všestrannosti na vysokej úrovni.

Dizajn

Pokrokový dizajn svetiel

Výrazné zadné partie nového modelu Arteon s progresívnym svetelným podpisom podčiarkujú koncové svetlá s novým LED dizajnom. Na želanie sa zadné svetlá dodávajú v dynamickom dizajne. LED segmenty vytvárajú trojrozmerný efekt a pri brzdení sa prepínajú medzi zadnými a brzdovými svetlami. Zahŕňajú aj animované smerové svetlá. Funkcie „Leaving home“ a „Coming home“ sa postarajú o to, aby ste sa bezpečne dostali k vozidlu aj ku vchodovým dverám.

Digitálny komfort

Všetko dôležité máte v zornom poli

Klasický tachometer alebo navigačná mapa vo vysokom rozlíšení? Digitálny prístrojový panel „Digital Cockpit Pro“ ponúka obidve možnosti súčasne:

  • farebný TFT displej s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 26 cm (10,25″)
  • možnosť konfigurácie rôznych zobrazení
  • možnosť zobrazenia podrobných údajov o jazde prostredníctvom multifunkčného volantu alebo infotainment systému
  • 2D a 3D zobrazenie mapy
  • ponúka cielené zväčšenie navigačnej mapy s funkciou „zoom“
  • zobrazenie vybraných informácií na celej ploche displeja
  • navigačná mapa a informácie o prehrávanom médiu sa dajú kombinovať

eHybrid

Čistý výkon

Motory TDI v novom modeli Arteon robia dojem mimoriadne nízkymi emisiami. Umožňuje to inovatívna technológia „Twindosing“, ktorá cieleným dávkovaním aditíva AdBlue pred dvomi za sebou umiestnenými katalyzátormi na seba viaže okolo 80 percent všetkých oxidov dusíka. Výsledkom je nová generácia dieselových motorov, ktoré spĺňajú prísnejšie emisné normy Euro 6d a produkujú osemnásobne nižšie hodnoty emisií ako sú predpísané limity.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu