Nové Taigo

Nové Taigo. Pre všetkých, ktorí si tvoria vlastné trendy. Ktorí sa nenechajú zmeniť, ale radšej urobia zmenu sami. Ktorí ukazujú nielen štýl, ale aj charakter. A ktorí nachádzajú výnimočnosť aj v každodennom živote.

Exteriér

Nápadne športová

Pre každého nadšenca športového temperamentu ponúka nové Taigo R-Line exkluzívnu výbavu špeciálnych dizajnových, komfortných a technologických prvkov pre pôsobivý exteriér a interiér.

Výbava R-Line:

  • R-Line exteriér
  • R-Line interiér
  • Ambientné osvetlenie
  • Rádio „Ready 2 Discover“
  • Čierne strešné lišty (pri voliteľnom panoramatickom strešnom okne sa nedodávajú)
  • 17″ disky z ľahkej zliatiny „Valencia“*

Interiér

Dôležité informácie priamo v zornom poli

Na cestách je dôležité mať prehľad. Sériový digitálny prístrojový panel Digital Cockpit zobrazuje na farebnom displeji s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 20,32 cm klasické prístroje, ako je tachometer a počítadlo kilometrov. Prístrojový panel Digital Cockpit Pro s uhlopriečkou 26,04 cm umožňuje usporiadať zobrazenie podľa vašich individuálnych preferencií. Môžete si napríklad zvoliť zobrazenie asistenčných systémov alebo kombináciu navigačnej mapy a informácií z prehrávaných médií – všetko v príťažlivej grafike a animáciách.

Komfort

Využite svoj smartfón naplno

Voliteľné bezdrôtové rozhranie App-Connect umožňuje komfortné využívanie aplikácií a uloženého obsahu. Hudba, správy, navigačné mapy alebo audio knihy sa prenášajú na displej infotainment systému, cez ktorý ich môžete ovládať priamo vo svojom zornom poli. Na pripojenie vášho mobilného telefónu sú k dispozícii tri technológie – Android Auto™ od Google, Apple CarPlay™ a MirrorLink®. Mimoriadne príjemné je používanie Apple CarPlay™ a Android Auto™, ktoré umožňuje bezdrôtové spojenie s voliteľnými navigačnými systémami „Discover Media“ a „Discover Pro“, ale aj rádio „Ready 2 Discover“. Rozhranie App-Connect je možné zakúpiť a aktivovať dodatočne prostredníctvom internetového obchodu In-Car Shop.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu