ID.3

S novým modelom ID.3 naberá e-mobilita v spoločnosti Volkswagen naďalej na obrátkach: Čisté línie dodávajú modelu ID.3 zrelšiu tvár z exteriéru, v interiéri sa môže pochváliť vysokokvalitnými materiálmi a mnohými asistenčnými systémami v štandardnej výbave. Toto je čistá elektromobilita na špičkovej úrovni.

Detaily ID.3

Či už je to navigácia alebo inteligentná klimatizácia – s We Connect môžete svoje nové ID.3 jednoducho vylepšiť o nové funkcie aj po kúpe vozidla.

Svoj ID.3 teraz môžete naučiť opakované parkovacie manévre. Pamäťová funkcia pre voliteľného parkovacieho asistenta „Park Assist Plus“ dokáže uložiť až päť jednotlivých parkovacích manévrov a pod vaším dohľadom ich potom samostatne opakovať.

Špičkové technológie sa tu stretávajú s realitou: digitálne pokyny – napríklad smerové šípky voliteľného navigačného systému – sa môžu premietať na časť čelného skla a ukazovať vám cestu priamo vo vašom zornom poli.

Dizajn

Aj dobré sa dá ešte zlepšiť

Bude zrejmé, že jazdíte na elektrický pohon. Konštrukcia na plne elektrickej platforme vytvára nevídaný, svojský dizajn so športovým vzhľadom: mimoriadne dlhý rázvor s krátkymi prevismi a veľkými kolesami (minimálne 18 palcov). Charakteristické dizajnové detaily, ako napríklad predný nárazník a zadný spojler, zdôrazňujú optimálnu aerodynamiku, rovnako ako aerodynamická karoséria.

Nebeské výhľady

Vďaka obrovskej sklenenej ploche, ktorá siaha takmer cez celú šírku strechy, je voliteľná panoramatická sklenená strecha sama o sebe dizajnovým prvkom, ktorý priťahuje pozornosť. Ešte krajší je výhľad z vozidla na nebo. Tónované sklo sa postará o príjemnú teplotu v interiéri. Slnečná roleta, ktorú môžete ovládať pohodlne pomocou hlasových pokynov, vás chráni pred ostrými slnečnými lúčmi. Alebo stačí povedať: („Hi ID. Show me the stars.“) a roleta sa otvorí.

Skvelá: ponuka kolies pre ID.3

To, s akou kombináciou kolies a pneumatík vyzerá váš model ID.3 najlepšie, je čisto vecou vkusu. Ako sa vám napríklad páčia voliteľné 20-palcové disky z ľahkej zliatiny „Sanya“?*

*Naše vozidlá sú štandardne vybavené letnými pneumatikami.

Vitajte v mimoriadne výnimočnom priestore

Nový ID.3 je veľkopriestorová limuzína v kompaktnom formáte: dlhý rázvor – typický pre čisto elektrické vozidlá – zabezpečuje nielen stabilitu vozidla na ceste, ale predovšetkým umožňuje mimoriadne variabilné a flexibilné používanie inteligentne navrhnutého interiéru. V ID.3 sa pohodlne a komfortne posadí až päť osôb.

O exkluzívnu atmosféru v modeli ID.3 sa postará nielen priestrannosť, ale aj nové povrchy, napríklad na prístrojovej doske alebo obkladoch dverí. To všetko vám umožní užiť si každý okamih vašej cesty.

Urobte si pohodlie!

Hladký chod je podstatným prvkom elektromobilov. Voliteľné elektrické sedadlá v novom modeli ID.3 dodatočne podporujú uvoľnenú jazdu pomocou masážnej funkcie. A nové, exkluzívne látky, dokážu zabezpečiť želanú dlhú životnosť.

Udržateľné a bez použitia zvieracej kože

Interiér nového modelu ID.3 štandardne nedisponuje zvieracími materiálmi a je plný recyklovaných materiálov. Napríklad strop strechy a koberčeky sú zhotovené z polyétersulfónu (PES), plastu vyrobeného z recyklovaných PET fliaš. Poťahy sedadiel alebo čalúnenie dverí sú tiež vyrobené prevažne z recyklovaného materiálu. Okrem toho sa nový model ID.3 dodáva, rovnako ako jeho predchodca, s neutrálnou bilanciou emisií CO2.

Svetlo pre takmer každú náladu

Dodajte vášmu ID viac individuality. Vyberte si z desiatich sériových farieb (ponuku farieb je na želanie možné rozšíriť na 30) a ponorte interiér do jemného svetla. Osvetlenie je integrované v palubnej doske, priehradke na mobilný telefón a vo dverách. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre chladnejšie alebo teplé svetlo – máte to vo svojich rukách.

Technické funkcie

Pripravené takmer na všetko

Nový model ID.3 sa voliteľne už na prvý pohľad prezentuje so skutočne exkluzívnym systémom: inovatívnymi svetlometmi IQ.LIGHTTechnológia Matrix umožňuje dlhodobú jazdu s diaľkovými svetlami bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky⁠. Medzi dizajnovými Matrix LED svetlometmi a logom Volkswagen prechádza elegantný svetelný pás. Keď sa priblížite k vášmu vozidlu, svetlomety sa nakrátko rozsvietia, akoby na vás žmurkli, vďaka čomu pôsobí takmer ľudsky.

To, čo robí dojem v predných partiách, nemôže chýbať ani vzadu: Súčasťou balíka sú voliteľné zadné 3D LED svetlá s animovanými brzdovými svetlami a integrovanými dynamickými smerovými svetlami, ktoré naznačujú smer plynulým dynamickým signálom.

Udržuje odstup. A dodržiava rýchlostné obmedzenia

Voliteľný automatický distančný radar ACC vám pomáha udržiavať vami vopred nastavenú maximálnu rýchlosť8, ako aj prednastavený odstup od vozidla idúceho pred vami.3 Okrem toho disponuje aj funkciou prediktívneho tempomatu a asistenta pre jazdu v zákrutách.

Komfortné nabíjanie

Teraz je nabíjanie vášho Volkswagen ID. modelu ešte pohodlnejšie: s funkciou Plug & Charge, novým štandardom pre pohodlné nabíjanie. Všetko, čo potrebujete, je ID. softvér 3.1 alebo vyšší, aplikácia We Connect ID. App1 a nabíjacia tarifa We Charge s podporou Plug & Charge. Stačí prísť k nabíjacej stanici Plug & Charge, aktivovať Plug & Charge v aplikácii a vo vozidle a pripojiť nabíjací kábel. Prihlásenie, nabíjanie a fakturácia sú automatické. Môžete pokojne pokračovať v jazde.

Vaše digitálne ihrisko

Nový, sériový 30,5-centimetrový (12-palcový) displej v novom modeli ID.3 stanovuje štandardy v kompaktnej triede vozidiel. Je to vaše intuitívne riadiace centrum pre všetky aplikácie infotainment, ako aj mnohé digitálne služby Volkswagen. Okrem iného môžete prostredníctvom displeja spustiť vylepšenia alebo aktualizácie cez internet. Alebo si skráťte čakanie s jednou z klasických digitálnych hier v novej In-Car aplikácii „Hry“.

Povedzte svojmu ID. „Hallo!“

Nenechajte sa počas jazdy rozptyľovať tlačidlami alebo prepínačmi. Sledujte cestu a jednoducho ovládajte rádionavigačný systém alebo telefón pomocou intuitívnych hlasových pokynov. Stačí povedať „Hallo ID.!“ – a systém vám bude rozumieť.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať