Golf Variant

Viac Golf ako kedykoľvek predtým. Nový digitálny Golf Variant. Nový Golf Variant je všestranný a dynamický – rovnako ako vy! Zvonku neomylne variant, vo vnútri všetka digitálna sloboda Golfu – digitálna a flexibilná.

Komfort

Otváranie dverí batožinového priestoru „Easy Open“. A množstvo ďalších možností

Každodenný život prináša mnoho výziev: Ako často stojíte pred batožinovým priestorom napríklad s dieťaťom v jednej ruke a taškami v druhej a nemáte žiadnu ruku voľnú na jeho otvorenie? Vďaka voliteľnej funkcii „Easy Open“ stačí malý pohyb nohy pod zadným nárazníkom a otvoríte dvere batožinového priestoru. Vozidlo ponúka veľkorysý objem až 1 642 litrov a výškovo nastaviteľnú flexibilnú podlahu. Nízka nakladacia hrana umožňuje jednoduché naloženie vašich nákupov. Potom stačí jednoducho stlačiť tlačidlo na vnútornej strane dverí, ktoré sa automaticky zatvoria.

Digitálny komfort

Digitálna symbióza pre väčšiu funkčnosť

Digitálny kokpit sa v kombinácii s voliteľným navigačným systémom „Discover Pro“ dá rozšíriť na prístrojový panel „Innovision Cockpit“. To znamená, že obidva displeje, každý s uhlopriečkou 10″ (25,4 cm), je možné spojiť a vytvoria jeden celok. Na vzniknutom displeji sa okrem klasického obsahu, ako sú otáčkomer, tachometer a počítadlo kilometrov prehľadne a podrobnejšie zobrazia aj ďalšie užitočné údaje. Na domovskú obrazovku môžete umiestniť obľúbené funkcie podobne ako na vašom smartfóne.

Asistenčné systémy

Dokáže rozoznať, čo by mohlo prísť: Car2X

Vozidlá, ktoré spolu navzájom komunikujú, môžu zvýšiť bezpečnosť cestnej premávky. Vďaka tejto komunikácii sa tiež zníži riziko vytvorenia dopravnej zápchy a budú k dispozícii varovania pred lokálne nebezpečnými miestami. Vďaka varovaniam pred nebezpečenstvom bude mať vodič k dispozícii užitočné informácie, ako napríklad varovanie pred staveniskom alebo informácie o vozidlách s prednosťou v jazde. Komunikácia pracuje s technológiou Car2X cez WLAN (pWLAN).

Voliteľný adaptívny tempomat ACC s technológiou Car2X* pomáha vodičovi množstvom užitočných informácií a v núdzovej situácii môže aktívne zasiahnuť – napríklad na konci dopravnej zápchy. Všetko sa deje vďaka permanentnej výmene dát cez sieť WLAN (pWLAN).

* Do ponuky bude zaradený neskôr.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu