Sezónna ponuka Leto 2024

# Novinky servis - Volkswagen

Pre tie jedinečné chvíle v živote

Život je cesta plná jedinečných a vzácnych momentov. Aby ste boli vy a váš Volkswagen pripravení, naša široká ponuka originálneho príslušenstva ponúka vhodné riešenie prakticky na každú situáciu. A k tomu odborné servisné služby s použitím kvalitných originálnych dielov v autorizovanom servise. To všetko má pre vás Volkswagen.

Bezpečnostná kontrola Volkswagen

Vysoké teploty a dlhšie cesty za dovolenkou – váš Volkswagen by mal byť v top forme aj v lete. V našom servise pripravíme vaše vozidlo na dovolenkovú sezónu. V rámci servisnej prehliadky vykonáme starostlivú kontrolu technického stavu vášho vozidla, aby ste mali istotu, že vás váš Volkswagen vždy dovezie do cieľa.

Originálne diely Volkswagen

Najmä v lete sú niektoré komponenty vo vašom vozidle veľmi namáhané. Rozhodnite sa pre bezpečnosť bez kompromisov – originálne diely sú stelesnením optimálnej funkčnosti, rozmerovej presnosti, dlhej životnosti a zachovania hodnoty vášho vozidla.

Servis klimatizácie

Počas dovolenkovej sezóny čaká klimatizáciu vášho vozidla najväčší nápor. Originálne peľové filtre Volkswagen zabezpečia pravidelný prívod čerstvého vzduchu do interiéru vozidla, zachytia množstvo škodlivín či alergénov a zároveň účinne ochránia klimatizačný systém vášho vozidla pred znečistením.

Transportné riešenia

Viac priestoru, viac zábavy. Objavte všestranné a flexibilné transportné riešenia Volkswagen, pomocou ktorých si efektívne rozšírite prepravné možnosti svojho vozidla. Nosič bicyklov, základný strešný nosič, strešný box či ťažné zariadenie. Aby ste si mohli vziať so sebou na cesty všetko, čo máte radi a čo budete na dovolenke potrebovať.

Doplnky pre váš komfort a ochranu

Urobíme maximum pre vaše pohodlie. Pomocou nášho doplnkového príslušenstva premeníte váš Volkswagen na vašu osobnú komfortnú zónu. Rohože, vaničky, chladiaci a teplo udržiavajúci box – to všetko máme v našej ponuke, aby sme vám uľahčili život na cestách. A ešte omnoho viac.

Detské autosedačky

Ochrana a pohodlie sú dôležitými faktormi na každej ceste, najmä pokiaľ ide o našich najmenších cestujúcich. Prečo teda neinvestovať do detskej autosedačky, ktorá zodpovedá veku vášho dieťaťa, prípadne ďalšej doplnkovej ochrany pred slnkom? Prezrite si náš sortiment a doprajte sebe aj svojim najmenším veľa úsmevu.

Preprava domácich miláčikov

Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka. Pre našich štvornohých miláčikov robíme toho naozaj veľa. A keďže sú neoddeliteľnou súčasťou našej rodiny, berieme ich so sebou aj na cesty. Vďaka Originálnemu príslušenstvu Volkswagen na prepravu psov sa aj váš pes bude cítiť na cestách vždy v pohode a zároveň v bezpečí.

Dizajn a športový charakter vozidla

Zatiaľ čo niektorí ľudia majú radi športový vzhľad, iní dávajú prednosť niečomu jemnejšiemu. S príslušenstvom Volkswagen si môžete vybrať produkty, ktoré najviac vyhovujú vašim nárokom na dizajn a dynamiku. Vyvinuté a perfektne prispôsobené pre váš Volkswagen.

Komfortné komunikačné riešenia

Kedykoľvek sa môžete rozhodnúť, na čo máte práve náladu. Infotainment, navigácia, handsfree, počúvanie hudby – takáto sloboda voľby znamená príjemnú jazdu. A istotu, že sa nemusíte ničoho zriekať ani počas vašich ciest.

Nabíjanie na cestách

Potrebuje váš Volkswagen ID. novú energiu, keď ste vonku? Máme tu pre vás inteligentné nabíjacie riešenie na cesty v podobe praktického ID. Charger Travel. Nabite sa, urobte si krátku prestávku a potom pokračujte v ceste.

Lifestyle doplnky

Jedinečný dizajn a spoľahlivá kvalita. Objavte elegantné oblečenie, užitočné doplnky ako prívesok na kľúče, praktický ruksak, fľaša na pitie či bluetooth slúchadlá. Naše lifestyle produkty z rôznych kolekcií určite rozbúchajú srdcia všetkých fanúšikov značky Volkswagen.

Objavte ďalšie aktuálne akciové ponuky

Máte nejakú otázku alebo Vás zaujalo niektoré z vozidiel?

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať