Sezónna akcia Audi

# Novinky servis - Audi

Objavte všetko potrebné pre vaše letné plány.

Privítajte leto s Originálnym príslušenstvom Audi. Preskúmajte širokú škálu originálneho príslušenstva a dielov navrhnutých a vyvinutých pre vaše Audi. Od batožinových boxov až po peľové filtre. Vyberte si príslušenstvo, ktoré potrebujete a využite naplno leto vo vašom Audi.

Aby ste odviezli všetko zo svojho dovolenkového zoznamu.

Originálne príslušenstvo Audi slúži ako rozšírenie objemu úložného priestoru vášho vozidla. A môžete ho ľahko pripojiť k vášmu vozidlu Audi pomocou ťažného zariadenia.

Všetky letné radosti v jednom balení.

Chladiaci a teplo udržiavajúci box je vašim verným spoločníkom na na leto. Má objem 20 l a bezpečne chladí nápoje a potraviny. Dokáže udržať nápoje teplé až do 60 °C. Nech už máte akékoľvek plány, užite si leto.

Bezproblémove leto začína prípravou.

Originálne diely Audi, ako sú čelné sklá, brzdové doštičky alebo brzdové kotúče, peľové a prachové filtre sú dokonale prispôsobené vášmu Audi. Aby vaše Audi perfektne zohralo v lete svoju úlohu. Pripravte sa na to, aby ste zažili bezproblémové leto.

Získajte odborný názor, ktorý sa počíta.

Pripravte sa na leto s Audi CarCheck. Nechajte si svoje Audi skontrolovať zpredu dozadu a zhora nadol v autorizovanom servise Audi. A užívajte si leto, nech už vás zavedie kamkoľvek.

Objavte ďalšie aktuálne akciové ponuky

Máte nejakú otázku alebo Vás zaujalo niektoré z vozidiel?

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať