Pripravte sa na zimné obdobie s Audi

# Novinky servis - Audi

Pripravte sa na zimné obdobie s Audi

Skôr ako budú cesty pokryté snehom, pripravte sa na zimu s Audi Service a komfortnými transportnými riešeniami vhodnými pre vaše Audi.

Viac priestoru pre zimné radovánky.

Zoberte si na zasnežené cesty správnu zimnú výbavu a užite si spontánne dobrodružstvá so strešným boxom z Originálneho príslušenstva Audi.

Pripravte sa na zjazd.

Venujte sa svojmu obľúbenému zimnému hobby a užite si spontánne dobrodružstvá s nosičom lyží a snowboardov z Originálneho príslušenstva Audi.

Prezujte včas.

Urobte zo zimy svoju komfortnú zónu a jazdite s dobrou priľnavosťou zimných kompletných kolies Audi. Pri výmene pneumatík vám skontrolujeme hĺbku dezénu, profil i tlak pneumatík a v prípade potreby vám odporučíme nové zimné komplety vhodné pre váš model Audi. Samozrejmosťou je odborná montáž, kontrola geometrie vozidla či sezónne uskladnenie pneumatík.

Nabitá autobatéria pre chladné počasie.

Nedovoľte, aby vám slabá autobatéria pokazila zimný výlet. Pripravte sa na chladné obdobie s plne nabitou autobatériou. Nízka vonkajšia teplota namáha batériu a skracuje jej životnosť. Nechajte si preto skontrolovať vašu batériu ešte pred zimou a užívajte si chladnú zimu s istotou.

Priamo k zimným radovánkam.

S online aktualizáciou navigačných máp* získate prístup k aktuálnym mapám a trasám v celej Európe. Jednoduchou inštaláciou do vášho Audi. Zistite viac o aktualizácii a aktivácii navigácie priamo u vášho servisného partnera Audi.

*v závislosti od vášho navigačného systému

Objavte ďalšie aktuálne akciové ponuky

SUV modely VW teraz ihneď k odberu

Na dobré sa čaká, vy však čakať nemusíte! Obľúbené SUV modely T-Cross, T-Roc a Tiguan sú teraz dostupné ihneď. Teraz…

Objavte nový T‑Cross

T-Cross teraz s bonusom 1 000 € už od 17 390 € alebo od 189 € mesačne vrátane kompletného poistenia (zákonné, havarijné a GAP) so značkovým financovaním VW NEXT.…

Objavte nový T‑Roc

Nový T-Roc teraz s bonusom 1 500 € už od 21 490 € alebo od 228 € mesačne vrátane kompletného…

Máte nejakú otázku alebo Vás zaujalo niektoré z vozidiel?

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať