Originálne diely Volkswagen

# Novinky servis - Volkswagen, Slider HomePage

Originálne diely Volkswagen

Pripravte sa na zimné obdobie a zostaňte originál. Ako vaše vozidlo Volkswagen.

Zamerajte sa na to podstatné. Hlavne v zimnom období je veľmi dôležité dobre vidieť a byť videný. K tomu samozrejme treba aj mať spoľahlivé brzdy či energiu pre všetky elektronické systémy vo vozidle. Obráťte sa na nás. Máme tie správne produkty, ktoré vaše vozidlo potrebuje, keď príde čas na výmenu. Aby hodnota vášho vozidla zostala zachovaná, je v tomto prípade najlepším riešením rozhodnúť sa pre Originálne diely Volkswagen©.

Originálne svetlá a žiarovky

Dobrá viditeľnosť a jasný výhľad sú extrémne dôležité, najmä v tmavých, zamračených dňoch. To najmä na jeseň a v zime zvyšuje dôležitosť kvalitného osvetlenia vozidla. Originálne svetlá a žiarovky z našej ponuky vás o tom presvedčia. Tieto produkty zabezpečujú, že cesta je jasne osvetlená a vozidlo je dobre viditeľné pre iných účastníkov cestnej premávky.

Naše originálne svetlomety, smerové svetlá a zadné svetlá sú ideálnou voľbou, pretože majú rovnakú kvalitu ako diely montované v sériovej výrobe. Znamená to, že sa presne hodia do konkrétnych modelov Volkswagen, čím zachovávajú pôvodný dizajn. Keď hovoríme o dizajne, ten často  hrá pre zákazníkov popri funkčnosti veľmi dôležitú úlohu. Preto svetlomety z našej ponuky majú individuálny, moderný a elegantný dizajn.

Okrem dizajnu je však dôležitá aj technológia, ktorá má v oblasti bezpečnosti cestnej premávky vysokú dôležitosť. Predovšetkým za šera a v tme sú nevyhnutné svetelné zdroje s vysokou svietivosťou a dlhou životnosťou. Oba atribúty poskytujú naše originálne LED svetlomety, konvenčné halogénové svetlomety s originálnymi žiarovkami, a tiež často používané originálne xenónové svetlomety s xenónovými výbojkami. Všetky tieto svetlomety sa vyznačujú vysokým svetelným výkonom, kvalitným vypracovaním a materiálmi vysokej kvality, zodpovedajúcimi originálnym produktom montovaným vo výrobe.

Originálne diely brzdovej sústavy

Najmä v zime, keď prší, sneží alebo mrzne, má spoľahlivý brzdový systém mimoriadny význam – bez ohľadu na to, či jazdíte v teréne, v meste alebo mimo mesta. A pretože jeho komponenty sa používajú prakticky neustále, podliehajú prirodzenému opotrebovaniu. Preto je pri ich výmene najlepšie použiť originálne diely, aby neutrpela výkonnosť brzdového systému.

Originálne brzdové kotúče a platničky z našej ponuky sa vyznačujú vynikajúcim spracovaním a kvalitou materiálu. To zaručuje odolnosť voči opotrebovaniu a dlhú životnosť. Vďaka vysokým interným výrobným štandardom ich vlastnosti ďaleko prekračujú normy ISO a zákonom predpísané štandardy. Výsledkom je vysoká výkonnosť a spoľahlivosť.

Ďalším argumentom pre uprednostnenie našich originálnych dielov je to, že perfektne sedia –  presne sa hodia pre konkrétne modely Volkswagen, hlavne keď sa jedná o hmotnosť a maximálnu rýchlosť. Vďaka tomu brzdový systém dosahuje špičkovú výkonnosť, ktorá je nevyhnutná pre bezpečnosť jazdy.

Okrem našich originálnych brzdových kotúčov a platničiek naša ponuka zahŕňa ajoriginálnu brzdovú kvapalinu. Vyznačuje sa šetrnosťou k materiálom použitým v brzdovom systéme, pomáha chrániť tesnenia a zabraňuje korózii trubíc a valcov. Vďaka svojej vysokej tekutosti sa dá používať aj pri extrémnych zimných teplotách do -40 °C. Spĺňa internú normu VW 501 14, čím ešte prekračuje zákonné požiadavky.

Originálne diely výfukovej sústavy

Výfuková sústava má dve hlavné úlohy: minimalizovať emisie vo výfukových plynoch a zároveň zabezpečiť redukciu hluku spôsobeného spaľovaním zmesi v motore. Pri použití našich originálnych dielov sa aj po výmene darí plniť obe tieto požiadavky – naše originálne tlmiče výfuku, zberné výfukové potrubia a katalyzátory zabezpečujú funkčnosť za každých okolností.

Kvôli svojmu umiestneniu pod vozidlom je výfuková sústava vystavená nielen nečistote a posypovej soli, ale aj vplyvom počasia. Preto všetky namontované komponenty musia byť schopné odolávať extrémnym podmienkam. Originálne diely z našej ponuky sú v tomto smere naozaj presvedčivé. Naše predné, stredné a koncové tlmiče výfuku sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov (napr. ušľachtilá oceľ) a hravo spĺňajú tie najvyššie nároky.

Vďaka svojej antikoróznej ochrane a tepelnej odolnosti nespôsobujú problémy ani keď je motor horúci – to je skutočnosť, ktorú nemožno podceňovať, pretože výfukové plyny benzínového motora môžu dosahovať teplotu až okolo 800 °C. Naše originálne diely sú však rovnako presvedčivé aj z hľadiska funkčnosti a odolnosti. Sú konštruované tak, aby optimálne podporovali výkonové charakteristiky motora a spoľahlivo znižovali emisie hluku.

Naše zberné výfukové potrubia a katalyzátory, ktoré spoľahlivo odvádzajú výfukové plyny, sú pevné a tepelne odolné. Vďaka nim sa darí znižovať emisie ako uhľovodíky (HC) a oxid uhoľnatý (CO) až o 98 percent pred vypustením do ovzdušia – čím výrazne prispievajú k ochrane životného prostredia.

Rovnako ako ostatné originálne diely, aj tieto diely sú vyrobené podľa vysokých štandardov Volkswagen, sú rozmerovo presné a optimálne prispôsobené pre jednotlivé modely vozidiel Volkswagen. To sa mimochodom týka aj všetkých upevňovacích prvkov, ktoré nájdete v našom sortimente – napríklad špeciálnych držiakov, ktoré zabezpečujú bezpečné upevnenie jednotlivých komponentov a znižujú vibrácie. Ďalším dôvodom, prečo sa oplatí ich použiť je, že sú samonastaviteľné, a preto upevnenie zostáva rovnaké, aj keď sa výfuková sústava vplyvom vysokých teplôt roztiahne.

Vaše výhody

Originálne výfukové sústavy Volkswagen

  • Zabezpečujú vysoký výkon a majú dlhú životnosť vďaka použitým materiálom vysokej kvality a sofistikovanej konštrukcii
  • Efektívne znižujú hlučnosť a obsah emisií vo výfukových plynoch motora
  • Všetky ich komponenty sa perfektne hodia k sebe a tiež k príslušným vozidlám Volkswagen

Objavte ďalšie aktuálne akciové ponuky

Svetová premiéra nového ID.3

Hodnotný, sympatický, digitálny: svetová premiéra nového ID.3 Spätná väzba od zákazníkov dôsledne využitá: prepracovaný vonkajší dizajn, zlepšená kvalita materiálov v…

Financovanie NEXT

Moderné financovanie s nízkymi mesačnými splátkami bez poplatkov a možnosťou vrátenia vozidla. VW NEXT je nové výhodné financovanie, ktoré vám ponúka rozličné…

Máte nejakú otázku alebo Vás zaujalo niektoré z vozidiel?

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať