Originálne aero stierače Volkswagen

# Novinky servis - Volkswagen úžitkové

Jasný výhľad v daždi, pri snežení či vysokých rýchlostiach

S našimi aero stieračmi máte perfektný výhľad na cestu – vďaka ich aerodynamickému, bezrámovému tvaru aj pri vysokých rýchlostiach. A ak aj napriek ich mimoriadne dlhej životnosti potrebujete nové stierače, rozhodnite sa pre originál. Originálne stierače Volkswagen vám ponúkajú tú najvyššiu bezpečnosť, spoľahlivosť a výkon. Neváhajte a presvedčte sa sami – zhrnuli sme pre vás všetky výhody.

Vaše výhody

Originálne aero stierače Volkswagen

  • Presne sedia
    Rovnomerný prítlak vďaka presným pružinovým lištám, ktoré sú dokonale prispôsobené tvaru vášho čelného skla.
  • Dobrý výhľad a stabilita
    Dokonca aj pri vysokých rýchlostiach – vďaka aerodynamickému dizajnu, integrovanému spojleru a rozmerovo presným pružinovým lištám s dvojitou hranou.
  • Dlhšia životnosť
    Až o 30 % menšie opotrebovanie v porovnaní s bežnými stieračmi – vďaka kvalitným materiálom, špeciálnej povrchovej úprave pre hladký chod a mrazuvzdornej konštrukcii.

Objavte ďalšie aktuálne akciové ponuky

Veľká elektrická revolúcia je tu!

Využite jedinečné výhody pri nákupe elektrických modelov ID. Všetky elektrické modely ID. teraz aj v akciovej verzii LIMITED s bohatou výbavou v hodnote…

Akciové modely LIMITED

Využite jedinečnú ponuku modelov LIMITED s bonusmi a bohatou výbavou zadarmo! Akciové modely LIMITED s bohatou výbavou v hodnote až do 7 320 €…

Máte nejakú otázku alebo Vás zaujalo niektoré z vozidiel?

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať