up!

Nový up! je v každom ohľade jedinečný. Niet divu, že sa dokáže prispôsobiť vaším želaniam. Vďaka balíkom výbavy predstavuje ideálneho spoločníka pre takmer všetky vaše plány. A súčasne je to najosobnejší model up!, aký kedy existoval.

Dizajn

Dovoľte, aby sme vám predstavili: nový up!. Agilný model udávajúci trendy ponúka palubnú dosku „dash pad“ v prevedení „black cube“, poťahy sedadiel v prevedení „fusion“ a 14-palcové oceľové disky alebo voliteľné 15-palcové zliatinové disky „fortaleza“3).

Chcete sa odlíšiť? Bez problémov! Model up! s Dizajn Paket White sa dodáva s bielou kontrastnou strechou a krytmi spätných zrkadiel v bielom prevedení, zatmavenými sklami bočných okien a zadného okna a výraznými 16-palcovými diskami z ľahkej zliatiny „la boca white“. V interiéri sa prezentuje dizajnovou palubnou doskou „dash pad“ v prevedení „white cube“.

Zdá sa vám tento štýl príliš svetlý? Pri modeli up! s Dizajn Paket Black sa celý balík výbavy dodáva v čiernej farbe, vrátane 16-palcových diskov z ľahkej zliatiny „la boca black“ a dizajnovej palubnej dosky „dash pad“ v prevedení „black cube“.

Výbava

Naše najlepšie miesta

Vďaka integrálnym sedadlám s pevne integrovanými opierkami hlavy sedíte v modeli up! mimoriadne pohodlne. Každý stupeň výbavy nového modelu up! disponuje jedinečným, individuálnym dizajnom poťahov sedadiel.

Konektivita

Váš cieľ sa nachádza na displeji vášho smartfónu

Máte pri sebe váš smartfón? Potom ho jednoducho umiestnite do držiaka „maps + more dock“5), ktorý sa nachádza v úrovni vašich očí a príslušná bezplatná aplikácia v novom dizajne vás spojí nielen s vozidlom, priateľmi alebo so zoznamom vašich skladieb, ale tiež vám ukáže, kam máte ísť. USB rozhranie systému „maps + more dock“ prenáša dáta a súčasne nabíja batériu mobilného telefónu. Nastúpte, pripojte si smartfón, spustite aplikáciu a vyrazte na cestu.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu