Sharan

Exkluzívna výbava a čistý dizajn charakterizujú každý Volkswagen. Široká ponuka možností individualizácie vám poskytujú šancu vytvoriť si svoj osobný Sharan. Budete prekvapení, koľko toho máte na výber.

Výbava & dizajn

Dôkaz toho, že aj všestrannosť môže byť štýlová

Čo robí domov pre mnohých takým pekným? Veľa priestoru a svetla. Sharan ponúka dostatok z oboch. Jeho flexibilná koncepcia vnútorného priestoru s maximálne siedmimi sedadlami presvedčí pri všetkých variáciách. Viac svetla a čerstvého vzduchu vám poskytne na želanie dodávané veľkorysé panoramatické výklopné a posuvné strešné okno z tónovaného skla s elektrickou žalúziou, ktorá sa dá plynulo zatiahnuť aj pri otvorenom okne. Tak môžete sami rozhodnúť, koľko slnka vpustíte do vášho modelu Sharan.

Komfort

Zabezpečte si klímu, ktorá vám vyhovuje pri jazde

Je vám príliš teplo, príliš chladno alebo niečo medzitým? Nastaviť správnu teplotu, môže byť pri viacerých cestujúcich veľmi komplikované. S 3-zónovou klimatizáciou „Climatronic“ budú večné diskusie minulosťou.

Asistenčné systémy

Aj v hustej premávke môžete jazdiť uvoľnene

Aj vy si niekedy želáte asistenčný systém, ktorý bude sledovať vozidla pred vami namiesto vás? S na želanie dodávaným automatickým distančným radarom ACC a systémom sledovania okolia „Front Assist“ vrátane funkcie City Break, ktoré sú súčasťou balíka môžete jazdiť uvoľnene.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu