Nové ID.4

Úplne nový koncept priestoru, ktorý vám ponúka veľa slobody. Elektrický výkon, ktorý inšpiruje. A komfort intuitívneho ovládania, vďaka ktorému je všetko jednoduché. Nové ID.4: silné ako SUV, ekologické ako ID.

e-Technológie

S elektrinou sa dostanete ďalej

Ráno sa pohodlne dostať do kancelárie, predtým si ešte zájsť zašportovať a po práci vyraziť s kompletnou výbavou na víkendový výlet – žiadny problém pre ID.4. Pri ID.4 Pro Performance je k dispozícii batéria s čistou energetickou kapacitou 77 kW, rozsahom dojazdu 360-520 km a systémovým výkonom 150 kW s možnosťou upgradu. ID.4 s výbavou Pure a Pure Performance disponuje batériou s čistou energetickou kapacitou 52 kW. Maximálny dojazd (WLTP) dosahuje 345 km (52 kW batéria) alebo 522km (77 kW batéria).

Dizajn

Funkčnosť v svojej najkrajšej podobe

Mestské SUV so skvelým dizajnovým konceptom a priemerom otáčania malého vozidla: Nové ID.4 prezentuje, aký atraktívny môže byť elektromobil. S dokonale tvarovanými 18″ alebo voliteľnými 19″ až 21″ diskami z ľahkej zliatiny, strešnými lištami pre ďalšiu batožinu, zapustenými kľučkami dverí pre lepšiu aerodynamiku, voliteľnými 3D LED zadnými svetlami s dynamickými smerovkami a ďalším mimoriadnym detailom: voliteľnou svetelnou líniou, ktorá prechádza vpredu aj vzadu až k novému, prepracovanému logu Volkswagen.

Komfort

Progresívna navigácia

V novom ID.4 máte všetko dôležité stále vo vašom zornom poli. Voliteľný head-up displej s rozšírenou realitou premieta dôležité informácie priamo do vášho zorného poľa na čelné sklo. Vďaka rozšírenej realite vnímate navigačné symboly na ceste v jazdnom pruhu presne tam, kde máte ísť alebo odbočiť. Do cieľa sa tak dostanete uvoľnenejšie, bez toho, aby ste museli odvrátiť pohľad z cesty.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu