Nové ID.5

S výkonným elektrickým pohonom a plynulou siluetou vytvára nové ID.5 modernú symbiózu SUV a kupé. S možnosťou „Over-the-Air“ aktualizácií je pripravené predefinovať elektrickú mobilitu.

Exteriér

Prezentujte sa v žiarivom svetle

Nový model ID.5 sa už na prvý pohľad prezentuje na želanie so skutočne exkluzívnym systémom: inovatívnymi svetlometmi IQ.LIGHT. Technológia Matrix umožňuje dlhodobú jazdu s diaľkovými svetlami bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky⁠1. Medzi dizajnovo peknými Matrix LED svetlometmi a logom Volkswagen prechádza elegantný svetelný pás. To, čo robí dojem v predných partiách, nemôže chýbať ani vzadu: Súčasťou balíka sú voliteľné zadné 3D LED svetlá s animovanými brzdovými svetlami a integrovanými dynamickými smerovými svetlami, ktoré naznačujú smer plynulým dynamickým signálom.

Interiér

Svetlo pre takmer každú náladu

Dodajte vášmu ID.5 viac individuality. Vyberte si z desiatich sériových farieb (ponuku farieb je na želanie možné rozšíriť na 30) a ponorte interiér do jemného svetla. Osvetlenie je integrované v palubnej doske, priehradke na mobilný telefón a vo dverách. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre chladnejšie alebo teplé svetlo – máte to vo svojich rukách.

Technológie

Udržateľný výkon pre potešenie z jazdy

Nový ID.5 sa pri takmer každej jazde postará o vzrušujúci pocit. Pretože jeho elektromotor generuje svoju silu hneď od začiatku dynamicky a s maximálnym krútiacim momentom. A na ceste k menšej uhlíkovej stope vás posunie o veľký krok vpred.

Cenová ponuka na vozidlo Volkswagen!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať

    Menu