Katalógy príslušenstva k vozidlu

# Novinky servis - Volkswagen úžitkové

Kompletný katalóg príslušenstva Volkswagen

Náš kompletný katalóg príslušenstva ponúka plno možností pre váš Volkswagen. Infotainment, športová aerodynamika, systémy komfortu a ochrany, transportné riešenia a ešte oveľa viac. Prelistujte si náš katalóg a presvedčte sa sami.

Katalóg príslušenstva pre Caddy

Je skvelé, keď sa vaše vozidlo hodí na prácu aj na zábavu. A ak k tomu pridáte osobitnú porciu komfortu, variability a konektivity, máte jeden z najobľúbenejších modelov vo svojej triede – Caddy. Pripravený na všetko, čo príde. Vrátane vašich individuálnych želaní.

Katalóg príslušenstva pre Crafter

Základnými atribútmi modelu Crafter sú spoľahlivosť, komfort a bezpečnosť. Menej sa jednoducho nedá. Ale viac áno. Presne toľko, koľko potrebujete pre váš úspešný pracovný deň.

Katalóg príslušenstva pre ID. Buzz

Priestrannosť sa stretáva s technológiou. ID. Buzz je vybavený inteligentnými funkciami a ponúka predovšetkým jednu dôležitú vec, a tou je priestor. Jazdenie budúcnosti. A aj s vhodným príslušenstvom.

Katalóg príslušenstva pre Multivan

Ikona, ktorá ide s dobou. Multivan je priestranný, variabilný a komfortný. A k tomu aj inovatívny a pripravený na budúcnosť. Preto sa vyrába aj ako plug-in hybrid a vďaka tomu je mimoriadne flexibilný – aj s vhodným príslušenstvom.

Katalóg príslušenstva pre T6.1

T6.1 – jeden za všetkých. Ak ide o všestrannosť a odolnosť, ale zároveň aj o estetiku a prestíž, je práve T6.1 tou správnou voľbou. Rovnako pre náročný pracovný deň, ako aj na zábavu vo voľnom čase. Je dobre, že na každú z mnohých možností využitia existuje zároveň vhodné príslušenstvo.

Objavte ďalšie aktuálne akciové ponuky

Nečakajte!

Váš nový Volkswagen je už pripravený. Stačí si vybrať z bohatej skladovej ponuky našich modelov so Skladovým bonusom až do 14 000 €.* Polo s bonusom…

Máte nejakú otázku alebo Vás zaujalo niektoré z vozidiel?

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať