26.03.2019
Automechanik

S 20-25 zamestnancami v 2 podnikoch patríme k vedúcim autosalónom na Slovensku. Náš úspech je založený na vynikajúcich produktoch, absolútnej orientácii na zákazníka a vysokej motivácii k osobnému nasadeniu.

K posilneniu našeho tímu čo najskôr hľadáme zamestnanca na pozíciu

Autoklampiar v servise Volkswagen/Audi/Citroen

Miesto práce: Motocentrum - areál 3052, 05801 Poprad

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Termín nástupu: ihneď

Mzdové podmienky (brutto)1000 - 1400 EUR/mesiac, mzda je závislá od výkonu pracovníka

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- oprava karosérií vozidiel zn. VW, Audi a Citroën podľa technologických postupov
- spolupráca s kolegami pri plnení zadaných úloh
- orientácia na potreby zákazníka
- účasť na odborných školeniach

Zamestnanecké výhody, benefity
- odborný rast (školenia)
- profesionálne zázemie a technické vybavenie
- starostlivosť o zamestnancov
- zabezpečenie stravovania
- množstvo zliav a výhod v autorizovanom servise

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
-stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore
- Vyučený v odbore Autoklampiar

Vodičský preukaz
- B

Počet rokov praxe
- Prax výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- cit pre dokonalosť
- samostatnosť

Informácie o výberovom konaní
Na uvedenú mailovú adresu nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Za Váš záujem a porozumenie Vám ďakujeme.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti DOVE, s.r.o. súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. O ochrane osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.